Must have każdego „majówkowicza” :)

Długi weekend majowy przed nami! Mam nadzieję, że pogoda będzie dla nas w ten czas łaskawa i pozwoli cieszyć się nam piękną, słoneczną aurą. Jak by nie było, to przypuszczam, że duża grupa osób wykorzysta ten czas na podróże: małe i duże 🙂 Pakując walizkę, zawsze mam ten sam problem… za mało miejsca! Bo to się przyda, tamto też, a już bez tego to absolutnie nie wyjdę z domu, a już najgorzej jest podczas krótszych wyjazdów, w których to panuje powszechne przekonanie „po co to bierzesz? Przecież to tylko trzy dni?” No tak tylko, w pierwszym może być upalnie, w drugim lać jak z cebra, a w trzecim być znośnie! Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność, zwłaszcza w naszym pięknym – nieprzewidywalnym pogodowo kraju. Powiedzcie tylko, że macie podobnie i nie jest to tylko mój problem? 🙂 Tak, czy siak! Specjalnie dla Was, zrobiłam przegląd kosmetyków, które pozwolą zaoszczędzić w torbach trochę miejsca, a stanowią absolutny „must have” podczas każdej podróży.


Podstawa to profesjonalny szampon do włosów, ja polecam: Artego Sunrise szampon przeciwsłoneczny do włosów i ciała, który łagodnie oczyszcza i pielęgnuje włosy, a dzięki zawartości filtrów UVA i UVB zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dodatkowo szampon też jest świetnym żelem pod prysznic, a wiec mamy już jeden produkt mniej do zapakowania. Aby podczas codziennej pielęgnacji ułatwić rozczesywanie i układanie włosów, niezbędna jest do tego odżywka w sprayu Montibello Smart Touch, jest to produkt mały i wielozadaniowy, który spełni wszystkie potrzeby naszych włosów. Kolejna propozycja to wielofunkcyjne kosmetyki Actyva Bellessere, ja polecam szampon i balsam do włosów i ciała. Kosmetyki tej serii są na bazie oleju arganowego oraz oleju lnianego, które mają właściwości zmiękczające, odżywcze i ochronne. W czasie podróży konieczne jest codzienne utrwalenie naszej fryzury, niezbędny okazać się tutaj może Mila Hair Spray Hyaluronic lakier bardzo mocno utrwalający, który nie obciąży, utrwali i nada połysk naszym włosom. Na koniec mam coś dla naszych Panów, którzy dzięki zestawowi kosmetyków Marrakesh, będą od razu gotowi do drogi. Travel Kit For Men 3 in 1 zestaw podróżny to szampon do włosów i ciała, krem do golenia oraz żel do włosów, wszystko w jednym zestawie, w wersji mini, idealnym dla każdego mężczyzny. Oczywiście drogie Panie, dla Was, prócz propozycji powyżej również znajdzie się podobny zestaw, co dla panów… i to w dwóch wersjach: Travel Set Oil i Color Care. 🙂

Mam nadzieje, ze chodź trochę, zwiększyłam pojemność Waszych walizek na majówkowy wypad. Pochwalcie się, jakie macie plany? I jaki kosmetyk to Wasz absolutny „must have” ?

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *