Nowa linia Touch od Artego

Touch to najnowsza linia do pielęgnacji i stylizacji włosów. To właśnie ona stanowić będzie inspirację do wykorzystania najważniejszego i najlepszego narzędzia, jakie posiadasz – swoich dłoni. To właśnie nimi formujesz kształt fryzury, wygładzasz pasma i nadajesz im objętość.

Formuły uzyskane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii pozwoliły osiągnąć symbiozę pomiędzy naturalnymi cechami składników, a ich skutecznym działaniem, dzięki czemu mogła ona uzyskać rezultaty na najwyższym poziomie. Badania i współpraca z jednym z najlepszych uniwersytetów, wiodącym prym w badaniach kosmetyków do pielęgnacji włosów, przyczyniła się do stworzenia ekskluzywnej substancji czynnej, wykorzystującej technologię: MACROPRO. Dzięki jej cennych właściwościach i zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych składników, mamy gwarancję osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.


Linia produktów Touch została stworzona, aby wydobywać z włosów piękno i pielęgnować je zgodnie z filozofią Artego:

„DBAJ O PIĘKNO, A PIERWSZY KROK DO PIĘKNA TO ZADBANE WŁOSY”


Dodatkowo należy podkreślić fakt, że wszystkie produkty są:

  • Wolne od parabenów
  • Wyprodukowane z wykorzystaniem w 100% odnawialnych źródeł energii
  • Posiadają Certyfikat Dobrej Praktyki Produkcyjnej Kosmetyków – ISO 22716
  • Papier użyty w czasie produkcji w 100% zgodny z FSC – Międzynarodową Organizacją Promującą Odpowiedzialne Gospodarowanie Zasobami Leśnymi Świata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *