Essential Haircare – nowa wersja linii do pielęgnacji od Davines

Marka Davines przedstawia nową, odświeżoną serię Essential Haircare do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.

Linia została wzbogacona o nowe formuły. Każda z nich zawiera aktywny składnik pochodzący z jednego z gospodarstw Slow Food Presidia we Włoszech. Każdy z tych wyselekcjonowanych ingredientów pochodzi od stałego lokalnego dostawcy, który wyhodował go z troską i pasją. Nowością jest również to, że seria została powiększona o nową rodzinę – Minu.
Essential Haircare
Seria Essential Haircare to produkty do codziennej pielęgnacji, które uosabiają markę Davines oraz wartości firmy lepiej niż którakolwiek inna seria. Sposób, w jaki powstają kosmetyki EH, odzwierciedla szacunek do ludzi, ich wartości oraz otoczenia i środowiska, w którym żyjemy. Wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego ulegają szybkiej biodegradacji, przez co minimalizują wpływ produktów na środowisko. Kolekcja produktów zawiera formuły wolne od siarczanów i parabenów.

Każda gama Essential Haircare ma specy­ficzny charakter i funkcję: odżywienie, nawilżenie, nadanie objętości i blasku, ochronę, zwiększenie elastyczności, gładkości, codzienną pielęgnację.

Wszystkie produkty działają zgodnie z założeniem i mają na celu ochronę włosów przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnienie natychmiastowego, widocznego rezultatu. Kosmetyki spełniają potrzeby każdego rodzaju włosów. Charakteryzują się specyficzną formułą dla ochrony struktury włosów, zapewniając im zdrowie i piękno każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *