Odżywka Smart Touch – odpowiedź na wszystkie problemy włosów

W listopadzie 2014 ogłosiliśmy konkurs na najlepszą recenzję kosmetyku Montibello – hiszpańskiej marki tworzącej profesjonalne kosmetyki do włosów. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy recenzję pani Agnieszki z Łysomic, dla której odżywka Montibello Smart Touch 12 w 1 to odpowiedź na wszystkie problemy włosów. Poniższa recenzja to chyba najlepszy dowód na to, że Smart Touch nie bez powodu jest bestsellerem w LokiKoki.pl 🙂

odżywka montibello smart touch

RECENZJA ODŻYWKI MONTIBELLO SMART TOUCH 12 IN 1

Kosmetyki Montibello stosuję nie od dziś. Jednakże moim największym odkryciem jest Smart Touch 12 w 1 Montibello – odżywka do włosów w sprayu. Mam tendencję do płaskich, ciężkich włosów, dodatkowo matowych i suchych, przez co ich forma nie jest najlepsza. Odkąd zaczęłam stosować odżywkę Smart Touch, forma moich włosów wzrosła. Dzięki zastosowaniu specyfiku, włosy są w końcu lśniące i zadbane, są nawilżone, a końcówki nie rozdwajają się i są w 100% lepszej formie niż były. Na początku sceptycznie podchodziłam do opisu odżywki 12 w 1, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę wszystkie obiecywane przez producenta właściwości kosmetyku są spełnione na 6+ w stosunku do wymagań moich włosów i ratunku dla nich. Oczywiście uzyskanie tak doskonałego stanu włosów nie jest efektem zastosowania odżywki Smart Touch raz czy dwa razy. Aby zobaczyć tak wyśmienite rezultaty, ważna jest powtarzalność zabiegów oraz systematyczność. Ale warto, bo efekt po regularnym stosowaniu odżywki Montibello jest oszałamiający! Widać to w szczególności, porównując stan moich włosów przed i po zastosowaniu kosmetyku Smart Touch.

Każda z nas, dziewczyn, traktuje włosy lakierami, gorącym powietrzem suszarki lub prostownicami, co negatywnie wpływa na włosy. Na szczęście naprzeciw temu problemowi wychodzi marka Montibello z gamą swoich produktów. Spośród nich każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ja już znalazłam – to odżywka Montibello Smart Touch!

Agnieszka, Łysomice k/Torunia

Nagrodą dla zwyciężczyni konkursu na najlepszą recenzję kosmetyku Montibello jest wielofunkcyjna odżywka Smart Touch 12 in 1 Montibello. Gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku – LokiKoki.pl – Chcę Mieć Piękne Włosy, gdzie będziemy informować o kolejnych edycjach konkursu na najlepszą recenzję LokiKoki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *