Fryzury na sylwestrową noc – pomysły i inspiracje

Święta, święta… i po świętach! Całe szczęście to nie koniec okazji do świętowania! Przed nami szalona i wyjątkowa noc sylwestrowa! Jak głosi stare przysłowie – „jaki sylwester, taki cały rok”. Dlatego też warto w tym dniu zadbać o dobry humor, doborowe towarzystwo i świetny wygląd.

Loki czy koki? Eleganckie upięcie czy artystyczny nieład? Kręcone czy proste? Wariantów jest mnóstwo! Aby nasza fryzura wyglądała jednak nietuzinkowo, idealnym uzupełnieniem będą różnorodne dodatki: spinki, opaski, woalki z piór czy finezyjne kokardki. Każdy tego typu dodatek nada naszej fryzurze niepowtarzalności!

Pamiętajmy, iż sylwester rządzi się swoimi prawami: to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na więcej i zaszaleć ze stylizacją. Wyjmijcie z szafy wszystkie rzeczy, które w Waszej ocenie są zbyt wyzywające lub kiczowate. Tego wieczoru wszystkie chwyty dozwolone! W sylwestra możecie (a nawet powinnyście!) błyszczeć niczym gwiazdy i wyróżniać się w tłumie!

Poniżej klika sylwestrowych propozycji od zespołu LokiKoki.pl .Niech będą dla Was inspiracją i pomogą wykreować Wam wyjątkowy sylwestrowy image!

fryzury na sylwestra

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *