Tylko 2 grudnia – Dzień Darmowej Dostawy w LokiKoki.pl

Lubisz robić zakupy w LokiKoki.pl? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W poniedziałek 2 grudnia 2013 odbędzie się DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY, w którym nasz sklep internetowy bierze udział.

sklep fryzjerski

Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci. Dotyczy to  zarówno stałych klientów  jak i osób, które wciąż wahają się z decyzją, czy warto dokonać zakupów w sieci. W tym dniu każdy sklep biorący udział w akcji, w tym LokiKoki.pl, oferuje swoim klientom darmową dostawę:
  • niezależnie od wartości zamówienia
  • niezależnie od sposobu płatności
  • niezależnie od metody dostawy
Jeżeli jesteś naszym stałym klientem – wykorzystaj okazję!  Jeżeli dopiero planujesz swoje pierwsze zakupy w LokiKoki.pl, Dzień Darmowej Dostawy to doskonały moment na poznanie jakości naszych usług i bogatej oferty. Ulubione produkty naszych klientów: Kemon, Montibello, Artego, Davines, Mila, Moser, Valera – już na Was czekają.

Ja z pewnością skorzystam. Moja lista zakupów jest już gotowa! A Wasza? 🙂 Święta tuż, tuż… Może warto pomyśleć o gwiazdkowym prezencie w sklepiekosmetyki fryzjerskie.

dzień darmowej dostawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *