Innowacyjność nowej serii Liding Care

Praca, rodzina, podróże, spotkania to tylko cześć obowiązków z którymi musimy radzić sobie każdego dnia. Wszystko to mocno ogranicza czas, który możemy poświęcić samym sobie, jednocześnie zwiększa potrzebę bycia zawsze w najlepszej kondycji i idealnie zadbanym.

Wszystko to czego świat oczekuje od nas, oczekujemy od kosmetyków do włosów. Skuteczne, bezpieczne, wydajne, godne zaufania i szybkie. Takie właśnie są produkty z nowej serii Liding Care marki Kemon. Linia charakteryzuje się unikalnością i innowacyjnością. Produkty z serii dopasowują się do potrzeb nowoczesnych ludzi takich jak Ty.

kemon liding care

Laboratoria badawcze Kemon opracowały formułę linii Liding Care w oparciu o surowce najwyższej jakości oraz naturalne substancje czynne, które dodatkowo zwiększają delikatność, odżywienie i miękkość, jakie nadają wszystkie produkty wchodzące w skład linii. Wyciągi z roślin leczniczych rosnących na terenie Umbrii sprawiają, że linia Liding Care jest wyjątkowo delikatna, a poszczególne substancje aktywne wchodzące w skład produktów sprawiają, że każdy z nich najlepiej spełnia funkcję, do której został opracowany.

Aby ułatwić aplikację i użycie, każda gama składa się z jednego szamponu odpowiadającego danej potrzebie oraz jednego uzupełniającego produktu – Magic 10 w 1 – który w jednym geście może nadać włosom nawilżenie, lekkość, dyscyplinę, a także ułatwia rozczesywanie. Ponadto linia zawiera jeden uniwersalny balsam odżywczy do spłukiwania, który stosować można we wszystkich przypadkach, gdzie potrzebne jest dodatkowe nawilżenie i odżywienie.
Liding Care dzielimy na 4 grupy kolorystyczne, spełniające następujące funkcje:
kemon kosmetyki

Wszystkie produkty Kemon Liding Care

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *