More Inside – nowość do stylizacji od Davines

More Inside to najnowsza linia do stylizacji marki Davines. Specjalnie opracowane mieszanki różnorodnych składników aktywnych, tworzą wyjątkowe formuły, które pozwalają jeszcze lepiej spełniać swoje funkcje.

davines more inside

Każda formuła More Inside jest rezultatem naukowej wiedzy z laboratoriów Davines jak i technicznego oraz kreatywnego talentu Dyrektora Artystycznego Angelo Seminara, który uczestniczył w doprowadzeniu produktów do doskonałości.

Formuły zawarte w kosmetykach noszą miano „czynników”, które odpowiedzialne są za określone funkcje, Tym samym charakteryzują każdy produkt:

CZYNNIK MOCNO NAWILŻAJĄCY:
Potęguje działanie produktu i utrzymuje zdrowie i nawilżenie włosa na dłużej. Czynnik mocno nawilżający jest wspólnym elementem dla wszystkich produktów More Inside.

CZYNNIK EKSTREMALNEJ SPRĘŻYSTOŚCI:
Kombinacja najnowszej generacji surowców, włączając trójwymiarowe żywice, które dzięki charakterystycznej konfiguracji nadają włosom zdefiniowanej sprężystej struktury.

CZYNNIK ZAPOBIEGAJĄCY OSYPYWANIU SIĘ PRODUKTU:
Formuły zostały dokładnie skalibrowane, aby zminimalizować zawartość żywic i zmniejszyć „osypywanie“, jednak bez utraty efektywności produktu.

CZYNNIK TEKSTURY:
Formuły zostały stworzone bez dodatku żywic, aby nadać włosom objętość, teksturę i dobrze zdefiniowany kształt.

Davines More Inside

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *