Kochamy olejki: Milargan Oil

Olejek arganowy od pokoleń cieszy się wielkim uznaniem mieszkańców Maroka. Nic dziwnego – znajduje on zastosowanie w kuchni, medycynie, a także jako składnik wielu kosmetyków. Dziwne jest natomiast to, że, biorąc pod uwagę jego uniwersalność i wyjątkowe właściwości, olejek ten dopiero niedawno stał się popularny w naszych stronach 🙂

Spośród gamy kosmetyków na bazie olejku arganowego, jedną z najciekawszych propozycji jest olejek Milargan marki Mila. Wystarczy spojrzeć na jego skład, by zobaczyć, że został stworzony w duchu kosmetycznego minimalizmu: składniki Milargan można praktycznie policzyć na palcach jednej ręki, a jak doskonale wiadomo – w przypadku kosmetyków mniej znaczy więcej. Główną rolę odgrywa tutaj oczywiście olejek arganowy – znany ze swych silnych właściwości regenerujących i odmładzających, a towarzyszy mu intensywnie odżywiający olejek z nasion konopii siewnych. Taka kombinacja składników pozwala głęboko nawilżyć włosy, nadając im połysk i maksymalnie odżywiając.

Milargan stanowi również doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz wysoką temperaturą, a także skutecznie ujarzmia niesforne kosmyki. Właściwości te czynią Milargan kosmetykiem wręcz stworzonym do prostowania włosów. Co więcej, wszechstronność olejku pozwala na  zastosowanie go w celu pielęgnacji i nawilżania całego ciała.

Efekt? Piękne, zdrowe włosy, miękka jak aksamit skóra oraz subtelny, orientalny zapach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *