Kochamy olejki: Milargan Oil

Olejek arganowy od pokoleń cieszy się wielkim uznaniem mieszkańców Maroka. Nic dziwnego – znajduje on zastosowanie w kuchni, medycynie, a także jako składnik wielu kosmetyków. Dziwne jest natomiast to, że, biorąc pod uwagę jego uniwersalność i wyjątkowe właściwości, olejek ten dopiero niedawno stał się popularny w naszych stronach 🙂

Spośród gamy kosmetyków na bazie olejku arganowego, jedną z najciekawszych propozycji jest olejek Milargan marki Mila. Wystarczy spojrzeć na jego skład, by zobaczyć, że został stworzony w duchu kosmetycznego minimalizmu: składniki Milargan można praktycznie policzyć na palcach jednej ręki, a jak doskonale wiadomo – w przypadku kosmetyków mniej znaczy więcej. Główną rolę odgrywa tutaj oczywiście olejek arganowy – znany ze swych silnych właściwości regenerujących i odmładzających, a towarzyszy mu intensywnie odżywiający olejek z nasion konopii siewnych. Taka kombinacja składników pozwala głęboko nawilżyć włosy, nadając im połysk i maksymalnie odżywiając.

Milargan stanowi również doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz wysoką temperaturą, a także skutecznie ujarzmia niesforne kosmyki. Właściwości te czynią Milargan kosmetykiem wręcz stworzonym do prostowania włosów. Co więcej, wszechstronność olejku pozwala na  zastosowanie go w celu pielęgnacji i nawilżania całego ciała.

Efekt? Piękne, zdrowe włosy, miękka jak aksamit skóra oraz subtelny, orientalny zapach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *