MILATON 3D – nowoczesna koloryzacja

Mila jest jedną z najbardziej popularnych marek w LokiKoki.pl. Wyróżnia ją bardzo dobra jakość, a także relatywnie niewysoka cena, dzięki której na kosmetyki Mila może pozwolić sobie praktycznie każda z nas. Dlatego z pewnością ucieszy Was fakt, iż na rynku pojawiła się właśnie zupełnie nowa farba Milaton 3D, której właściwości doceni zarówno doświadczony fryzjer, jak i każdy, kto stawia pierwsze kroki w koloryzacji włosów.

Krem koloryzujący Milaton 3D wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość formuły. Unikalne połączenie mikropigmentów, białego wosku pszczelego oraz olejku jojoba zapewnia efekt trójwymiarowego koloru włosów. Biały wosk pszczeli (Cera Alba) skutecznie zmiękcza włosy i tworzy na nich warstwę ochronną, dzięki której produkt jest wyjątkowo delikatny i łagodny dla włosów. Olejek jojoba, ze względu na brak gliceryny, nie natłuszcza, nie obkleja i nie obciąża włosów. Zapewnia za to doskonałe odżywienie włosów, a dzięki zawartości antyoksydantów hamuje proces starzenia się włosów.

Farbę cechują również wyjątkowe mikropigmenty: czyste i bardzo drobne, które z łatwością wnikają w głąb włókna włosa, dzięki czemu w farbie można było zastosować znikome ilości amoniaku. Po przedostaniu się do środka włosa mikropigmenty utleniają się i nabierają większych kształtów. W ten sposób kolor zostaje trwale zachowany, a my cieszymy się głębią barwy oraz pełnymi życia, intensywnymi refleksami.

Farba Milaton 3D sprawia, że kolor jest trwały, wyrazisty, pełen blasku, a włosy mocne i zdrowe. Co więcej, nowość marki Mila nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Aplikacja jest wyjątkowo prosta i nieskomplikowana.

Zobacz wszystkie odcienie Milaton 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *