Stylowa kolekcja Kemon -The Italian Touch No.8

Aktualna kolekcja stylizacji włoskiej marki Kemon obejmuje wszystkie aspekty trendów mody odzieżowej. Znalazły się w niej stylizacje z charakterem, które nie pozostaną niezauważone. Modne fryzury przypadną do gustu szczególnie kobietom o silnej osobowości. Cechują je śmiałe linie i kolory, które doskonale harmonizują z trendami sezonu.

Kolory i kształty kolekcji The Italian Touch No.8 odzwierciedlają cztery nastroje:

Kuszenie
Uwodzicielski i śmiały styl z nutą wyrafinowania dla długich i niesfornych włosów, którym nadaje swobodny i artystyczny wygląd, jest niezaprzeczalnie kobiecy. Rozwichrzone i zmysłowo wijące się włosy, przypominające wielobarwne pióra sprawiają, że fryzury są seksowne, a jednocześnie nowoczesne. Wśród kolorów dominują odcienie miedzi i intensywnej barwy blond, które dodają ciepła bardziej klasycznym brązom.

Nowa era
To bardzo odważny styl, który wymaga zdecydowanego charakteru i ducha innowacyjności. Ważną częścią tej linii są stylizacje oparte na kontrastach. Włosom nadaje to gładkość i delikatne kształty w celu uzyskania efektu fryzury eterycznej. Miesza się kolory, aby podkreślić ciepłe brązy i pudrowe odcienie blond, które dodają włosom uroku i witalności.

Etniczny szyk

Styl kobiety nowoczesnej zainspirowany elegancją nowych i wyrafinowanych kultur. Kleksy koloru ożywiają zarówno misternie rzeźbione, jak i proste czy wygładzone. Uwagę skupiono na grzywce lub asymetrycznych kształtach, które harmonizują z ciepłymi brązowymi barwami podkreślonymi intensywną miedzią. Wyższe niż zwykle koki przypominają afrykańskie rzeźby w drewnie. Charakteryzują się zaokrąglonymi, gładkimi liniami, uzyskanymi z zastosowaniem materiałów dodających włosom objętości.

Ironiczna elegancja

Fryzury dla pewnej siebie kobiety, manifestującej swoją osobowość niefrasobliwym i swawolnym zachowaniem, preferującej styl retro z nutką ironii. Charakteryzuje je widoczne odstępstwo od tradycyjnie postrzeganego luksusu. Włosy równo przycięte i średniej długości układa się na sposób teatralny, nadając im kształt fal. Taki styl to powrót do wytwornego styl na co dzień. Przeważają odcienie miodowego blondu poprzetykane i mieszające się z platynowym blondem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *