Wysyłka kurierska DPD za jedyne 11,90zł!

Jeśli koszty dostawy zniechęcają Cię do zakupów internetowych, mamy dla Ciebie dobrą informację: już dziś wyślemy Twoje zamówienie kurierem za jedyne 11,90zł! Nowy koszt dostawy jest stały oraz niezależny od ilości zamówionych produktów.

11,90zł? Jak to możliwe?

Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z firmą kurierską DPD, dzięki której możemy zaoferować Ci niezwykle korzystne warunki dostawy. Od teraz w LokiKoki.pl wysyłka kurierska dostępna jest po cenie niższej niż dostawa Pocztą Polską. Zapewniamy, że Twoja paczka będzie tak samo bezpieczna i tak samo szybko dostarczona jak dotychczas. A przy okazji zaoszczędzisz na dostawie kurierem całe 3 zł (do tej pory koszt ten wynosił 14,90zł).

Bezpieczeństwo i szybkość dostawy z DPD

DPD jest wiodącą międzynarodową firmą kurierską z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu przesyłek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W Polsce DPD świadczy usługi tysiącom zadowolonych Klientów. Ponad 50 oddziałów, sprawna sieć transportowa na terenie naszego kraju, a także wysokie kompetencje pracowników DPD gwarantują dostawę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie.

Szczegółowe informacje na temat dostawy znajdziesz tutaj.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *