Idealna fryzura na Święta

Święta to doskonała okazja do zaprezentowania nowej fryzury. Jednak ponieważ spotkania wigilijne zwykle bywają formalne, lepiej nie przesadzić z eksperymentowaniem. Przygotowaliśmy dla Was propozycje fryzur, dzięki którym odmienicie swoją twarz, unikając jednocześnie zbędnej w okresie Świąt ekstrawagancji.

Świąteczne fale i loki

Loki i fale to świetna propozycja na rodzinną Wigilię. Spowodują, że będziesz prezentować się wyjątkowo i pokażesz swoje nowe oblicze. Ponieważ jest to fryzura uniwersalna, będzie pasować praktycznie każdej z Was oraz sprawdzi się się na prawie wszystkich rodzajach włosów i wszystkich ich długościach.

Abyś mogła delikatnie podkręcić swoje włosy, potrzebna Ci będzie wąska prostownica, np. Moser SlimStyle. Ułóż pasemko włosów pomiędzy płytkami prostownicy, następnie obróć prostownicę o 180 stopni i rozpocznij przeciągać ją po włosach. W trakcie tej czynności obracaj prostownicę dookoła jej osi.
Jeśli marzysz o bardziej wyrazistych lokach, sięgnij po wałki lub lokówkę.

Akcesoria

Doskonałym uzupełnieniem świątecznej fryzury będą akcesoria do włosów. Dodadzą Ci wiele uroku i blasku oraz rozświetlą Twoją twarz. Polecamy w szczególności ozdobne spinki, opaski i kokardki, które są niezwykle modne w tym sezonie. Najlepsze będą te małe, średnie i subtelne. Unikaj wielkich, krzykliwych ozdób, które zdominują Twoją twarz. Jest to istotne szczególnie w przypadku krótkich włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *