Davines laureatem Best Beauty Buys 2010

Miesięcznik InStyle po raz kolejny ogłosił konkurs na kosmetyki roku. W jego ramach specjaliści od urody testowali, a następnie wyłonili najlepsze produkty w rozmaitych kategoriach i tak oto powstała lista 172 kosmetyków, które w roku 2010 nie mają sobie równych.

Jak się okazało, w kategorii „włosy” niezmiennie prym wiodą produkty Davines. Nagroda Best Beauty Buys w dziedzinie pielęgnacji włosów tym razem również powędrowała do serii Essential Haircare. Do tej pory doceniono szampon i odżywkę nawilżającą MOMO (nagroda magazynu InStyle 2009), w tym roku przyszła kolej na serię do włosów kręconych LOVE. Teraz już wiemy, że żadne inne kosmetyki nie podkreślą tak pięknie loków i nie nawilżą ich tak intensywnie jak zestaw LOVE Davines.

Na uwagę zasługuje również krem prostujący Relaxing Fluid z serii Defining Davines, który został ogłoszony laureatem Best Beauty Buys 2010 w kategorii „stylizacja włosów”. Relaxing Fluid doskonale wygładza włosy, zapewnia im ochronę przed ciepłem w trakcie stylizacji, a także przez wilgocią, kiedy wyjdziemy z domu.

Wyróżnienie otrzymała również najnowsza kolekcja ceramiczno-turmalinowych szczotek z jonizacją Olivia Garden Nano Thermic. Szczotki te nie tylko pozwolą Ci w błyskawicznym tempie ułożyć idealną fryzurę, ale również zadbają o zdrowie Twoich włosów.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *