Fryzura a’la Rihanna

Bob to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. Jest wygodna, prosta i nie wymaga wiele stylizacji. Proponujemy dziś nowoczesną geometryczną wersję boba w stylu Rihanny. Ta asymetryczna, średniej długości fryzura, krótsza z tyłu i stopniowo wydłużająca się z przodu, to świetne rozwiązanie dla osób o prostych włosach, najlepiej średnich lub grubych, oraz o owalnym, trójkątnym lub sercowym kształcie twarzy. Ten wyrazisty bob będzie idealny w przypadku osób pewnych siebie, które lubią być w centrum uwagi.

Bob w stylu Rihanny oparty jest na ostrym, asymetrycznym cięciu. Włosy podcięte są krótko z tyłu głowy, a ich długość wydłuża się pod ostrym kątem wzdłuż linii brody. W przypadku Rihanny, włosy są różnej długości po obu stronach twarzy. Alternatywnie możesz zdecydować się na boba, którego boki będą równe.
Jeśli chcesz mieć fryzurę dokładnie taką samą, jak ma Rihanna, wybierz się do swojego fryzjera ze zdjęciem piosenkarki. Dzięki temu fryzjer będzie dokładnie wiedział, czego oczekujesz, oraz będzie mógł dopasować najlepsze cięcie dla Twojego kształtu twarzy. Z pewnością Twoja nowa fryzura będzie wyglądać idealnie zaraz po wizycie w salonie. Co zrobić, by zachować ten efekt, oraz by twoje włosy wyglądały pięknie na co dzień?

Ponieważ podstawą tego geometrycznego boba są idealnie gładkie włosy, zacznij stosować wygładzające kosmetyki do pielęgnacji, np. szampon i odżywkę Artego Easy Care Relaxing. Dzięki nim Twoje włosy będą wygładzone i staną się bardziej podatne na układanie.

Produkt, który zapewni gładkość włosów, nada im intensywny połysk, a także ułatwi modelowanie fryzury to pomada. Polecamy szczególnie Hair Manya Flexy Gum marki Kemon, który pomoże Ci uzyskać look Rihanny bez obciążenia włosów.

Aby Twoje włosy były idealnie proste tak jak włosy Rihanny, wygładź je dodatkowo prostownicą. Aby uniknąć zniszczenia włosów, wybierz profesjonalną prostownicę, której płytki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a także ustaw jej temperaturę na możliwie najniższą. Pamiętaj, by w trakcie prostowania nie trzymać prostownicy zbyt długo w jednym miejscu. Co ważne, dzięki prostownicy możesz nie tylko wygładzić włosy, ale również podkręcić końce do wewnątrz.

Na koniec zrób przedziałek po jednej stronie głowy. Część włosów załóż za ucho i utrwal je mocnym lakierem np. Brocato Maximum Hold Hair Spray. Wykończ całą fryzurę lakierem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *