Najnowsza kolecja marki Kemon

null

Słowa, które przychodzą mi na myśl, kiedy chcę opisać markę Kemon to najwyższa jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Pasują one także doskonale do Klaudiusza Icieka, mistrza fryzjerstwa i stylisty, a od niedawna czołowego instruktora marki Kemon w Polsce.

Oglądając najnowszą kolekcję autorstwa Kladiusza Icieka, Adrenaline – Niezaspokojona Pasja Życia, myślę sobie, że Kemon po raz kolejny dokonał dobrego wyboru.

Uwagę przyciąga już sam tytuł kolekcji, który zaczerpnięty został ze słów Federico Felliniego: „Nie ma końca. Nie ma początku. Jest tylko niezaspokojona pasja życia”. A później jest jeszcze lepiej.

W kolekcji Adrenaline przeważają minimalizm i intensywne barwy. Stylista postawił na wyraziste, dynamiczne formy i odważne, asymetryczne cięcia, które doskonale podkreślają zarówno indywidualizm, jak i kobiecość.

Sam autor kolekcji podsumował ją następująco:
„Inspirowały mnie trendy, które zaobserwować można w tym sezonie na światowych pokazach mody – fryzury krótkie, zdecydowane, z dużą dawką energii. Minimalizm jako sposób na ukazanie sedna osobowości, od zawsze jest mi bliski, widać to także w mojej najnowszej kolekcji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *