Walentynki w LokiKoki.pl

Choć luty jest jednym z najbardziej mroźnych miesięcy w roku, to właśnie wtedy nasze myśli zaczynają krążyć wokół kwestii bynajmniej chłodnych. Wbrew panującej aurze, 14. lutego wszystkie zakochane pary celebrują łączące je uczucie i dokładają wszelkich starań, by wyrazić je, jak najlepiej potrafią: zapraszają do kina, przygotowują romantyczną kolację lub szukają wyjątkowych prezentów.

Mając to na uwadze, postawiliśmy sobie za zadanie wybrać spośród setek produktów dostępnych w LokiKoki.pl ten jeden jedyny, który naszym zdaniem będzie idealnym walentynkowym podarunkiem dla ukochanej osoby.
Kierowaliśmy się przy tym nazewnictwem, zastosowaniem produktu (szampony przeciwłupieżowe odpadły, gdyż wydaje nam się, że jednak trochę niegrzecznie jest takie rzeczy sugerować 😉 ), kolorystyką (tu królowały czerwień i róż, ale także pastele), oraz estetyką samego opakowania (bo powiedzmy sobie szczerze: nie wszystkie pudełka są równej urody… 🙂 ).

Wybór nie był prosty, ale niemal jednogłośnie stwierdziliśmy, że z miłością najbardziej kojarzy nam się linia pielęgnacyjna Love stworzona przez włoską firmę Davines oraz mini prostownice z serii Odcienie Miłości marki Wahl, występujące w trzech wybitnie „uczuciowych” barwach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na to drugie. Teraz pozostaje już tylko wybrać kolor…
Ale to już zadanie dla Naszych Klientów!

Niech ten dzień będzie dla Was niezapomniany! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *