Fryzury na święta

Prezenty świąteczne kupione? Pierniczki upieczone? Aromatyczne potrawy czekają na przybycie gości? Sukienka wybrana, makijaż też? Tak jest! 100% gotowości do świętowania! Ale zaraz, zaraz… Chyba o czymś zapomniałam? A co z… fryzurą?

Jeżeli, tak jak ja, wciąż nie możecie się zdecydować, jaką fryzurę wybrać na Święta, jesteście w dobrym miejscu! Mam dla Was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie świątecznej stylizacji. Możliwości jest dużo, warto jednak kierować się zasadą „im mniej, tym lepiej”. W takich okolicznościach klasyka i elegancja zawsze się sprawdza.

Jeżeli macie ładne, naturalnie proste lub kręcone włosy, bez obaw możecie je rozpuścić, utrwalając całość jedynie lekkim lakierem do włosów. W przypadku, gdy wolicie mieć swoje kosmyki pod kontrolą, postawcie na klasyczny koński ogon lub proste upięcie, które, wzbogacone efektowną opaską lub spinką, pozwoli Wam błyszczeć w czasie świątecznych spotkań.

fryzury na święta

A prywatnie? Ja stawiam na idealnie proste i wygładzone włosy. Wiem, że z użyciem profesjonalnych kosmetyków do stylizacji dostępnych w LokiKoki, stworzenie świątecznej fryzury będzie szybkie i proste, a efekt zniewalający :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *