Już niedługo nowe oblicze LokiKoki.pl!

lokikoki.pl

Makijaż czyni cuda. Dobrze o tym wiemy. Zadbana twarz buduje atrakcyjny wizerunek oraz pomaga iść pewnym krokiem przez życie i osiągać sukcesy. Podobnie jest z LokiKoki.pl. Kiedy kilka lat temu tworzyliśmy nasz sklep internetowy, staraliśmy się, by, poza „bogatym wnętrzem”, był również ładny, podobał się i przyciągał oko 🙂 Patrząc z dzisiejszej perspektywy ponad 50-ciu tysięcy zamówień i wielkiego grona Klientek (którym dziękujemy za to, że są z nami!), myślimy, że wówczas cel ten udało się nam osiągnąć.

Tak, dobry wygląd ma znaczenie. Ale zarówno w makijażu, jak i w Internecie zmieniają się trendy. I ważne jest, by wyczuć moment, kiedy czas na zmiany. Dlatego w 2014 roku postawiliśmy na odświeżenie szaty graficznej naszego sklepu. Drogie Klientki, czas na nowy, modny make-up LokiKoki.pl!

Projektując nowe LokiKoki.pl, braliśmy pod uwagę nie tylko zalecenia fachowców, ale również opinie i komentarze naszych Klientów, które są dla nas niezwykle cenne. Owocem tej pracy jest zupełnie nowa grafika sklepu LokiKoki.pl, a jej premiera już na dniach!

lokikoki.pl

Tymczasem możemy zdradzić, że redesign sklepu zaskoczy Was (wierzymy, że pozytywnie 🙂 ) nie tylko nową estetyką, ale również nowymi funkcjami, dzięki którym przeglądanie naszej oferty i składanie zamówień będzie jeszcze bardziej przyjemne, łatwe i szybkie. Nowa szata graficzna firmowego bloga to przedsmak tego, jak prezentować będzie się nowe LokiKoki.pl. Różowe, kobiece odcienie zdominują również strony sklepu. W końcu LokiKoki.pl tworzymy z myślą o kobietach, które stanowią zdecydowaną większość naszych Klientów 🙂

Wszystkich zainteresowanych nową odsłoną LokiKoki.pl zachęcamy do zaglądania do sklepu, a także śledzenia naszego bloga i fanpage’a na Facebooku. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że zobaczycie wielką metamorfozę LokiKoki.pl jako pierwsze! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *