Najlepsza odżywka Artego? Tylko Magical Color!

artego opinie

WIELKIE TESTOWANIE W LOKIKOKI.PL

Rozpoczynamy wielkie testowanie kosmetyków do włosów. Jest to nowa akcja LokiKoki.pl, w którą, oprócz naszych firmowych specjalistek, chcemy zaangażować również naszych klientów i czytelników. Bo to właśnie Wasze opinie i wrażenia dotyczące kosmetyków dostępnych w LokiKoki.pl są dla nas najbardziej wartościowe. Od teraz będziemy regularnie organizować konkursy na recenzje produktów dostępnych w naszym sklepie. Wszystko po to, by dowiedzieć się, które kosmetyki są Waszymi ulubieńcami, za co je cenicie, oraz jakie są Wasze włosy i ich potrzeby.

Pierwszy ogłoszony przez nas konkurs na najlepszą recenzję obejmował kosmetyki Artego, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów LokiKoki.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy recenzję pani Joanny z Łodzi, która opowiada, jak odżywka do włosów farbowanych Artego zmieniła życie jej włosów 🙂

RECENZJA ARTEGO MAGICAL COLOR CONDITIONER

artego magical color odżywkaJak każda kobieta staram się dbać o swój wygląd – figurę, dłonie, stopy i oczywiście włosy. To cztery najważniejsze elementy, do których przywiązuję szczególną wagę. Włosy – zdrowe, zadbane i błyszczące – są bardzo istotnym wyznacznikiem urody, ale także zdrowia. Przecież to właśnie analiza składu włosa daje nam odpowiedź na szereg pytań dotyczących naszej kondycji zdrowotnej. A zatem tak ważne jest dbanie zarówno o właściwą dietę bogatą w witaminy i mikroelementy, jak i dobór odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji.

Gama kosmetyków dostępnych na rynku przyprawia o zawrót głowy, więc natrafienie na perełkę kosmetyczną jest nie lada wyzwaniem. I tu dochodzę do sedna sprawy: ja na taką perełkę trafiłam. Po dziesiątkach zużytych opakowań różnych odżywek wreszcie trafiłam na prawdziwy skarb: Easy Care Magical Color – odżywka do włosów farbowanych Artego. To była miłość od pierwszego użycia! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki moje szorstkie włosy po chwili stały się gładkie i cudnie pachnące. Ograniczenia czasowe i wygoda były powodem, dla którego stosowałam na co dzień odżywki bez spłukiwania. Dlatego trochę sceptycznie podeszłam do konieczności spłukiwania odżywki. Ale jakież było moje zdziwienie kiedy po nałożeniu odżywki Artego włosy dosłownie pod palcami stawały się zadziwiająco miękkie i po chwili już mogłam ją spłukać. Podsumowując: po latach prób ja mam już swoją odżywkę, której nie zamienię na żadną inną!

P.S. „Zarażam” również tym produktem praktycznie wszystkie moje koleżanki.

Joanna, Łódź

Nagrodą dla zwyciężczyni konkursu na najlepszą recenzję kosmetyku Artego jest maska odbudowująca Artego Easy Care T Dream 500 ml do włosów zniszczonych. Gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku – LokiKoki.pl – Chcę Mieć Piękne Włosy, gdzie będziemy informować o kolejnych edycjach konkursu na najlepszą recenzję LokiKoki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *