Halloweenowe szaleństwa na głowie

Halloween tuż, tuż! To anglosaskie święto, przypadające na ostatni dzień października, w Polsce przebiega głównie pod znakiem imprez i przebieranek. Halloweenowe party to prawdopodobnie najlepsza okazja w roku, by zaszaleć z kreacją, makijażem oraz… zwariowaną fryzurą! Bo czym jest nawet najbardziej wymyślny kostium na Halloween bez odpowiedniej stylizacji włosów?

Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na ten wieczór, mamy coś dla Ciebie! Dodatkowo podpowiemy, jakie kosmetyki do stylizacji włosów sprawdzą się najlepiej w wykreowaniu halloweenowej fryzury.

Pin-Up Girl
Propozycja ta pozwoli czuć się frywolnie, wesoło i bardzo kobieco. Użyj wałków, lokówki, czy też prostownicy, aby stworzyć piękne, sprężyste loki. Całość utrwal lakierem. Aby nadać ostatecznego charakteru, wepnij we włosy kwiat lub przewiąż włosy bandamką.

fryzura halloween

Użyj: HDs Tex Rizzo Balm i Finalfine Ultimate Flexible Strong Montibello

Czarownica z Eastwick
Styl ten pozwoli idealnie wczuć się w nastrój Halloween, bo kto, jak nie czarownica, kojarzona jest z tym świętem? Stawiamy na „surowy look” ze starannie wyprostowanymi włosami. Prostowanie należy zacząć od nasady włosów, po czym w jednostajnym tempie przeciągać prostownicę po same końce. Aby wydobyć z fryzury jeszcze więcej – spryskaj całość sprayem nabłyszczającym. Idealnym uzupełnieniem fryzury będzie czarny kapelusz, który doda Ci tajemniczości.

fryzury na halloween

Użyj: Shine On Me i Styling Tools Sliding Smooth Artego

Narzeczona Frankensteina
To klasyczna postać znana między innymi ze swojej upiornej fryzury. Aby uzyskać taki efekt, musimy rozdzielić włosy na kilka pasm, które stopniowo tapirujemy do góry. Na końcu formujemy fryzurę o stożkowym kształcie.

fryzura halloween

Użyj: AND Vol Foam 43 i AND Vamp Spray 44 Kemon

French Maid
Jeśli bierzesz pod uwagę kreację pokojówki, postaw na elegancję i szyk w stylu French Maid (ang. francuska pokojówka). Przy podpinaniu włosów panuje całkowita dowolność. Zbierz włosy u nasady szyi i skręć je w dowolny sposób, mocno podepnij wsuwkami, uniemożliwiając im rozkręcenie. Całość spryskaj lakierem, aby zapewnić fryzurze trwałość.

fryzury na halloween

Użyj: MORE INSIDE Medium Hairspray i MORE INSIDE Oil Non Oil Davines

Na zakończenie mamy również propozycję dla Panów:

Dracula
Stawiamy na klasykę i symbol kultury popularnej. Mowa tutaj o postaci wampirycznego hrabiego – Draculi. Dokładnie zaczesane, idealnie gładkie i błyszczące włosy to jego znak rozpoznawczy… oczywiście zaraz po ostrych kłach;) Jak wykonać taką fryzurę? Użyj żelu z efektem mokrych włosów, następnie zaczesz je wszystkie do tyłu – gotowe!

fryzura halloween

Użyj: HDs Fix Wet i MORE INSIDE Strong Hold Cream Gel Montibello i Davines

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje Was zainspirują. Życzymy Wam wymyślnych fryzur i świetnej zabawy!

Zobacz inne produkty: Montibello, Artego, Kemon i Davines

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *