Trendy jesień-zima 2012/2013 w kolekcji Artego

Najnowsza kolekcja Artego – „City Lights” – to kwintesencja trendów na nadchodzący sezon jesień-zima 2012/2013. Źródłem inspiracji do najnowszej kolekcji Artego były cztery tętniące życiem miasta – Londyn, Nowy Jork, Mediolan i Tokio – oraz wielkomiejski styl – jego różnorodność, nieoczywistość i ekstrawagancja.

Myśląc City Lights, myślimy o przepięknym, tętniącym życiem całą dobę mieście. Miejscu przepełnionym mieszanką zapachów, miksem języków, kultur i mieniącym się tysiącem świateł. Styl wielkomiejski to mieszanina: damskiego z męskim, klasycznego z ekstrawaganckim, szybkiego z wolnym, blichtru z undergroundem, dnia z nocą i uczesanego z nieuczesanym.

Połączenia te są ekscytujące, intrygujące i nieoczywiste. Dlatego tak pociągają i dają nieustanne pole do interpretacji i fantazji na ten temat. Przykładanie wagi do szczegółów i elegancja to wartości, które nigdy nie wyjdą z mody. Innowacja tkwi w stylizacji włosów, niezbędna jest odrobina ekstrawagancji.


CZTERY WIELKIE MIASTA – CZTERY OBLICZA PIĘKNA:


London
– Płomienna eksplozja pierzastych loczków. Stylizacja kreuje alternatywne rozwiązania i eliminuje nudę. Stylizacja, której drugie imię to kontrast i przyciąganie się przeciwieństw.

artego kolekcja fryzur


Milan
– Ucieleśnienie elegancji, seksapilu, kobiecości i wdzięku. Klasa, która nieustannie podąża za tym, co nowe. Włosy zebrane w kok podkreślają profil i sylwetkę.

artego kolekcja fryzur


New York
– Na pierwszym planie zniewalający kolor. Czarujący, niesamowity i prześwietlisty blond w odcieniu „pudrowy róż”. Głęboka, długa i gładka grzywka z geometrycznym cięciem nadaje jej dynamikę, pozostawiając wrażenie naturalnie rozrzuconych włosów.

artego kolekcja fryzur


Tokyo
– Jest to przeciwwaga do tłoku i duchoty, prosta klasyczna forma. Włosy gładkie i błyszczące. Krótkie cięcie z grzywką w centrum uwagi. Pasma w zdecydowanym kolorze, są synonimem wolności. Całość czesana z dbałością o nienaganną stylizację i najwyższą, jakość materiałów i detali.

artego kolekcja fryzur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *