Projekt „Fryzjerzy i Gwiazdy”

„Fryzjerzy i Gwiazdy” był jednym z głównych wydarzeń artystycznych tegorocznej edycji festiwalu Sieradz Open Hair Festival (22 – 24 lipca 2011). W projekcie wzięły udział czołowe polskie gwiazdy, a o fryzury aktorek i piosenkarek zadbali wybitni styliści. Efekt ich pracy to wyjątkowa sesja zdjęciowa, którą wkrótce będzie można zobaczyć na wystawach fotografii w Łodzi i Warszawie.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska – tańcząca z czasem. Seksowna i romantyczna.

Potrafi śpiewać, tańczyć, gra w filmach, robi karierę w kraju i próbuje swoich sił za oceanem, jest zapraszana do wielu projektów artystycznych, także tych promujących miasta. Chcą z nią pracować wszystkie stacje telewizyjne. Natasza Urbańska obsypywana jest propozycjami, w których może wybierać, a dobra passa nie opuszcza jej od wielu miesięcy.

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura – chłopczyca i kapelusz z włosów – nowy image na festiwalowe tournee aktorki?

Ze srebrnym ekranem związana jest od początku swojej kariery. Katarzyna Figura od lat jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych aktorek współczesnego kina. Konsekwentnie dba także o swój wizerunek uczestnicząc w najbardziej prestiżowych wydarzeniach kulturalnych. Obecnie wspiera różne projekty, uczestnicząc między innymi w filmowych festiwalach. W tym roku spotkać ją można było w takich miastach jak Świdnica, Zielona Góra czy Kazimierz Dolny.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś – nowoczesna i retro.

Edyta Herbuś swoja przygodę z mediami zaczęła dzięki talentowi tanecznemu. W tańcu towarzyskim osiągnęła wiele. Kiedy stała się rozpoznawalna zaczęła szukać czegoś więcej. Dzięki odpowiednim znajomościom otworzyły się przed nią liczne drzwi do dalszej kariery. Dziś jest ulubienicą serwisów piszących o życiu gwiazd. A ona sama chętnie sprawia, by było o czym pisać.

Natalia Lesz – kariera po 30stce – czy to miłości czy upływ czasu jej tak służy?

Natalia LeszNatalia Lesz piosenkarka i aktorka, która w polskim show biznesie zadebiutowała kilka lat temu, właśnie promuje swoją druga płytę. Na początku czerwca jej fani mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć najnowszy singiel „That girl”. Natalia niedawno obchodziła 30.te urodziny i wydaje się, że jest w coraz lepszej formie. Także jej styl podoba nam się coraz bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *