Styl Kate Middleton

Czy Tobie również podoba się styl Kate Middleton? Nie Tobie jednej :). Kate ma fanów swojego image’u na całym świecie i okrzyknięcie jej nową ikoną mody zdaje się być kwestią czasu. Nic dziwnego, młoda księżna budzi zachwyt nie tylko szykownymi kreacjami, ale również wyrafinowaną fryzurą. Co zrobić, by nasze włosy były takie same jak Kate?

  • Po umyciu włosów i wysuszeniu ich ręcznikiem nałóż na włosy piankę, która stanowi doskonałą bazę do stylizacji. Najlepsza będzie taka, która doda włosom objętości, a jednocześnie będzie je nawilżać i pielęgnować, np. pianka Brocato Swell Volume Full Body.
  • Następnie zastosuj produkt chroniący włosy przed wysoką temperaturą i skutkami ubocznymi stylizacji. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie produktu w sprayu, który jest lekki i nie obciąży niepotrzebnie włosów. Polecamy spray ochronny do włosów Hot Nutrition Kemon.
  • Wysusz włosy suszarką, trzymając głowę opuszczoną w dół. Zapewni im to objętość.
  • Teraz czas na prostownicę. Czy wiesz, że odpowiednio dobrana prostownica, wąska, o zaokrąglonych brzegach, może pomóc Ci stworzyć loki? W tym celu polecamy prostownicę Babyliss PRO Sleek Expert Liss or Curl. Obwiń dookoła niej pasmo włosów, następnie powoli przeciągnij prostownicę od nasady aż po końce.
  • Następnie weź w palce pojedyncze pasma włosów i zakręcaj je dookoła własnej osi, następnie przypnij każde pasmo spinką u nasady włosów. Pozostaw włosy w tym stanie przez dłuższą chwilę.
  • Poodpinaj wszystkie spinki, rozpuść włosy i kilkakrotnie przeczesz je palcami, by loki wyglądały naturalnie.
  • Kiedy już osiągniesz zamierzony efekt, utrwal fryzurę lakierem, np. mocno utrwalającym Dreamfix Hair Manya Kemon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *