Metamorfozy Trinny, Susannah i Artego

Trinny Woodall i Susannah Constantine, dwie brytyjskie stylistki oraz autorki zachwycających metamorfoz, zawitały właśnie do Polski. Znane z niesamowitych przemian każdego, kto trafi w ich ręce, tym razem słynne dziennikarki postanowiły odmienić styl, a być może nawet życie, Polek i Polaków.

Na przełomie marca i kwietnia, Trinny&Susannah odwiedziły największe miasta w naszym kraju i przeprowadziły w nich prawdziwą rewolucję 🙂 Choć koncentrują się głównie na dobiorze kreacji, które podkreślą atuty sylwetki, stylistki absolutnie nie zapomniały o innych elementach, równie ważnych przy ocenie naszej fizycznej atrakcyjności. Są to oczywiście fryzura i makijaż, odpowiednio dopasowane do typu urody i wieku.

Nas oczywiście najbardziej zainteresowały kreacje fryzjerów. Podczas programu, o fryzury bohaterów zadbali profesjonalni styliści Artego. Połączenie ich talentu oraz włoskich kosmetyków Artego przyniosło niesamowite efekty. Panie, biorące udział w programie, po raz pierwszy od wielu lat spoglądały z radością na swoje odbicie. Dzięki Trinny&Susannah dowiedziały się, jak bardzo nowe uczesanie, ubrania, kolory i dodatki mogą odmienić wygląd oraz sprawić, że będziemy wyglądać i czuć się tak atrakcyjnie, jak nigdy dotąd.

Metamorfozy Trinny&Susannah możecie zobaczyć na antenie TVN Style.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *