Wysyłka kurierska DPD za jedyne 11,90zł!

Jeśli koszty dostawy zniechęcają Cię do zakupów internetowych, mamy dla Ciebie dobrą informację: już dziś wyślemy Twoje zamówienie kurierem za jedyne 11,90zł! Nowy koszt dostawy jest stały oraz niezależny od ilości zamówionych produktów.

11,90zł? Jak to możliwe?

Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z firmą kurierską DPD, dzięki której możemy zaoferować Ci niezwykle korzystne warunki dostawy. Od teraz w LokiKoki.pl wysyłka kurierska dostępna jest po cenie niższej niż dostawa Pocztą Polską. Zapewniamy, że Twoja paczka będzie tak samo bezpieczna i tak samo szybko dostarczona jak dotychczas. A przy okazji zaoszczędzisz na dostawie kurierem całe 3 zł (do tej pory koszt ten wynosił 14,90zł).

Bezpieczeństwo i szybkość dostawy z DPD

DPD jest wiodącą międzynarodową firmą kurierską z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu przesyłek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W Polsce DPD świadczy usługi tysiącom zadowolonych Klientów. Ponad 50 oddziałów, sprawna sieć transportowa na terenie naszego kraju, a także wysokie kompetencje pracowników DPD gwarantują dostawę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie.

Szczegółowe informacje na temat dostawy znajdziesz tutaj.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *