Styl Jessicy Alby: naturalne fale

Jessica Alba słynie z mocnych, zdrowych, gęstych włosów, a jej fryzury są naśladowane przez kobiety na całym świecie. Nic dziwnego. Która z nas nie chciałaby znaleźć sposobu na pełne objętości włosy oraz uczesanie, które prezentuje się szykownie, a jednocześnie lekko i naturalnie. Tym razem podpowiadamy, jak stworzyć seksowne, delikatne fale w stylu Jessicy Alby.

Jeśli Twoim włosom brakuje objętości i chcesz, by były tak gęste jak włosy Jessicy Alby, dobrze jest zastosować szampon i odżywkę zwiększające objętość, np. zestaw Amazing Elevation Artego, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać tak, jakby było ich więcej, będą lekkie, zdrowe i lśniące.

Tuż po umyciu włosów możesz dodatkowo zwiększyć ich objętość oraz wyraźnie podnieść je u nasady, aplikując na wilgotne włosy piankę stworzoną specjalnie w tym celu, np. Rootfix Root Lifter Brocato. Po nałożeniu pianki wysusz włosy suszarką trzymając głowę w dół. Dzięki temu Twoja fryzura stanie się pełna, a włosy zostaną maksymalnie uniesione u nasady.

Kiedy Twoje włosy będą już suche (pamiętaj, że włosy muszą być kompletnie wysuszone!), użyj lokówki o dużej średnicy, np. lokówki ceramicznej z jonizacją Curling Tong Ionic Moser 38 mm. Nawijaj na lokówkę tylko niektóre pasma włosów, a także staraj się zmieniać kierunek skręcania pasm włosów w trakcie tej czynności. Zapewni to modny, naturalny efekt, a same loczki będą bardziej lekkie i luźne.

Na koniec przy pomocy własnych dłoni lub szczotki (np. Olivia Garden) nadaj fryzurze ostateczny kształt oraz wykończ ją stosując niewielką ilość lakieru, np. naturalnie utrwalającego Defining Invisible Hair Spray Davines.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *